KİTAPLAR

KİTAPLAR

Toplulukları İkna Sanatı

Toplulukları İkna Sanatı

Ali Kirman bu kitabında, yalnız iş dünyasındakilere değil, öğrencilere, öğretmenlere, eğitmenlere, eğitim görevlilerine, politikacılara ve bir grup insan önüne çıkarak konuşması gereken herkese, en çok gereksinim duyulan ve büyük farklılık yaratan, etkili konuşma tekniklerini sunuyor.
İNCELE TANITIM VİDEOSU
Satışta Profesyonellik

Satışta Profesyonellik

Profesyonellik düzeyine ulaşmış başarılı bir satış temsilcisi olmak için her şeyden önce doğru bilgi ve yöntemlere gereksiniminiz var. Bu kitapta kolayca pratiğe uygulayabileceğiniz doğal ve özellikle insan psikolojisini önde tutan yöntemleri bulacaksınız.
İNCELE TANITIM VİDEOSU
Satışı Cepheden Yönetmek

Satışı Cepheden Yönetmek

Satışı Cepheden Yönetmek size, ister deneyimli bir yönetici, ister yöneticilik pozisyonunda yeni olun, çok yararlanacağınız denenmiş ve başarısı kanıtlanmış doğrularla destek olacaktır. Bu kitapta, sizi zaferlere yani hedeflerinize götürecek teknik ve taktikleri bulacak ve bunları kolayca pratiğe uygulayacaksınız.
İNCELE TANITIM VİDEOSU
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL
SON BLOG YAZISI
MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE SADIK KALMALARI SİZİN ELİNİZDE
MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE SADIK KALMALARI SİZİN ELİNİZDE Şirketlerin büyük bir çoğunluğu sadık müşterilerinin kendileri için yaşam kaynağı olduğunu itiraf eder. Ayrıca bu sürekli sipariş veren sadık müşterilere hizmet sunmak diğerlerine oranla daha kolaydır zira onların beklentilerini karşılamak için çok çaba harcamak gerekmez.

Peki, bu durumda onların sadakatlerini sürdürmeleri nasıl sağlanabilir?
Devamını Oku