KİTAPLARI

KİTAPLARI

Toplulukları İkna Sanatı

Toplulukları İkna Sanatı

Ali Kirman bu kitabında, yalnız iş dünyasındakilere değil, öğrencilere, öğretmenlere, eğitmenlere, eğitim görevlilerine, politikacılara ve bir grup insan önüne çıkarak konuşması gereken herkese, en çok gereksinim duyulan ve büyük farklılık yaratan, etkili konuşma tekniklerini sunuyor.
İNCELE TANITIM VİDEOSU SATIN AL
Satışı Cepheden Yönetmek

Satışı Cepheden Yönetmek

Ali Kirman’ın bu ikinci kitabının İlk basımı 2016’da yapılmıştır. Zengin içeriği ile bir yandan yöneticilik ve liderlik eğitimlerinin temel kitabı özelliğini taşırken yöneticiler tarafından bir referans kitabı olarak kabul görmüştür. Kitabın yeniden basımı ile ilgili çalışmalar sürmektedir.            
İNCELE
Bir Konuşma Yapar mısınız?

Bir Konuşma Yapar mısınız?

Ali Kirman’ın Mayıs 2012 yılında ilk basımı gerçekleşen üçüncü kitabıdır. Bu tarihten itibaren sunum becerileri eğitimleri veren eğitmenlerin yararlandığı ve eğitimlerine katılanlara önerdiği bir kitap olmuştur. Kitap isim değişikliği ile 2017 yılında Toplulukları İkna Sanatı olarak tekrar yayınlanmıştır.
İNCELE
Satışta Profesyonellik

Satışta Profesyonellik

İlk basımı 1997’de yapılan bu kitap satış profesyonelleri tarafından büyük ilgi görmüş ve defalarca basılmıştır. Aynı zamanda eğitmenlerin eğitim içeriklerini zenginleştirirken satış kitabı yazarlarına da ilham kaynağı olmuştur.

“Satışta Profesyonellik, Satışı Cepheden Yönetmek, Bir Konuşma Yapar Mısınız ? Tüm kitaplarınızı büyük bir heyecanla yıllar önce okudum ve kişisel gelişimime çok fazla katkı sağladı. İlk kitabınızı okuduğumda hiçbir tecrübem yoktu bugün armatür üreten ihracat firmasının tek kurucusuyum ve şirketim 5. yılını tamamlamak üzere. Kitaplarınızın, iş dünyasına ve hayata bakışınız kariyer yolculuğuma çok fazla katkı sağladı diye düşünüyorum.” TUNCAY KARABUL
İNCELE
SON BLOG YAZISI
İNSANIN İSPAT MÜCADELESİ
İNSANIN İSPAT MÜCADELESİ İlk pekiyi dolu okul karnemizi aldığımızda onu gururla ebeveynlerimize gösterdiğimizi anımsarız. Bunu yaşamımız boyunca okulda aldığımız notlar ve başardığımız sınavlar izler. Bir yandan akademik kariyerimizdeki ilerlemelerle gurur duyarken diğer yandan iş yaşamımızdaki terfilerimizi, başarılı, kazançlı girişimlerimizi ailemizle ve sosyal çevremizle paylaşmaktan haz duyarız. Bir aile kurduğumuzda... Devamını Oku