Ali Kirman

ALİ KİRMAN


Orta öğrenimimi TED Ankara Koleji ve İngiliz Erkek Lisesi (EHSB)'de yüksek öğrenimimi İngiltere'de, University of The West of England (UWE)'de ekonomi dalında B.A Economics derecesi alarak tamamladım. İş yaşamıma Koç Şirketler Grubunda başladım. Çokuluslu şirketlerde önce orta ve sonra üst düzey yönetici kademelerine yükselerek kariyerimi sürdürdüm. Bu süre zarfında yurt içinde ve dışında birçok seminer ve kursa katıldım.

1991 yılında kendi eğitim ve danışmanlık şirketimi kurdum. Birikimlerimle kendi özel programlarımı hazırlayarak sunmaya başladım. Kısa sürede ülkemizin ve dünyanın en büyük şirketleri eğitimlerim ve konferanslarıma katılmaya başladılar ve halen katılmayı sürdürmektedirler. Bunlar içinde Coca Cola, Mc. Donalds,  Festo, 3M, HP, Türk Telekom, Cisco, Daikin, BP vb. gibi daha birçoklarını sayabiliriz. Web sitemin referanslarım bölümünde tüm listeye ulaşabilirsiniz.


Bugüne kadar yaklaşık 40.000 kişi eğitimlerime katıldı. Bu katılanların aldıkları bilgilerle iş performansları arttı, özgüvenleri yükseldi. Onlar kariyerlerinde yukarılara tırmanırken çalıştıkları şirketlerin ciro ve kârlılıkları arttı. Eğitimlerime katılanlar aradan yıllar geçse bile size bunu kendileri anlatacaklardır.


Türkiye’nin ilk tercüme olmayan ve ülkemizin gerçeklerini yansıtan SATIŞTA PROFESYONELLİK bir ilk oldu ve yıllar süresince binlerce satış profesyoneline kılavuz olurken eğitmenlere satış eğitimlerini hazırlarken bilgi kaynağı oldu. Bunu ikinci ve üçüncü kitaplarım SATIŞI CEPHEDEN YÖNETMEK ve TOPLUKLARI İKNA SANATI izledi.


Sosyal yaşamımda fitness, yüzme ve bisikleti hiç bırakmadım. Enduro motor kullanıcısıyım ve sık sık yurtdışı gezilere çıkıyorum. Klasik ve Latin müziğe ve dansa meraklıyım.

HAKKINDA DİYORLAR Kİ
Tümünü Oku
SON BLOG YAZISI
SATIŞ HEDEFLERİNİZE DAHA HIZLI ULAŞABİLİRSİNİZ?
SATIŞ HEDEFLERİNİZE DAHA HIZLI ULAŞABİLİRSİNİZ? Satış hedeflerinize doğru koşarken tökezlediğinizde yolun kenarına oturup beklemeyi mi tercih ediyorsunuz? Böyle durumlarda... Devamını Oku