KİTAPLARI

KİTAPLARI

Toplulukları İkna Sanatı

Toplulukları İkna Sanatı

Ali Kirman bu kitabında, yalnız iş dünyasındakilere değil, öğrencilere, öğretmenlere, eğitmenlere, eğitim görevlilerine, politikacılara ve bir grup insan önüne çıkarak konuşması gereken herkese, en çok gereksinim duyulan ve büyük farklılık yaratan, etkili konuşma tekniklerini sunuyor.
İNCELE TANITIM VİDEOSU SATIN AL
Satışı Cepheden Yönetmek

Satışı Cepheden Yönetmek

Ali Kirman’ın bu ikinci kitabının İlk basımı 2016’da yapılmıştır. Zengin içeriği ile bir yandan yöneticilik ve liderlik eğitimlerinin temel kitabı özelliğini taşırken yöneticiler tarafından bir referans kitabı olarak kabul görmüştür. Kitabın yeniden basımı ile ilgili çalışmalar sürmektedir.            
İNCELE
Bir Konuşma Yapar mısınız?

Bir Konuşma Yapar mısınız?

Ali Kirman’ın Mayıs 2012 yılında ilk basımı gerçekleşen üçüncü kitabıdır. Bu tarihten itibaren sunum becerileri eğitimleri veren eğitmenlerin yararlandığı ve eğitimlerine katılanlara önerdiği bir kitap olmuştur. Kitap isim değişikliği ile 2017 yılında Toplulukları İkna Sanatı olarak tekrar yayınlanmıştır.
İNCELE
Satışta Profesyonellik

Satışta Profesyonellik

İlk basımı 1997’de yapılan bu kitap satış profesyonelleri tarafından büyük ilgi görmüş ve defalarca basılmıştır. Aynı zamanda eğitmenlerin eğitim içeriklerini zenginleştirirken satış kitabı yazarlarına da ilham kaynağı olmuştur.
İNCELE
SON BLOG YAZISI
YAŞAM SANAL GERÇEKLİK OLABİLİR Mİ?
YAŞAM SANAL GERÇEKLİK OLABİLİR Mİ? Üzerinde yaşadığımız dünyamız SONSUZ ZEKÂ tarafından tasarlanmış bir SANAL GERÇEKLİK olabilir mi?

Gelecekte kendi tasarladığımız sanal dünyamız metaverse içinde yaşamayı mı planlanıyoruz?

Vikipedi’ye göre sanal gerçeklik...

Devamını Oku