HAKKINDA DİYORLAR Kİ

 • Osman Türüdü
  Osman Türüdü Genel Müdür - Festo Sanayi ve Ticaret A.Ş
  Ali Kirman Bey ile tanışmamız 20 yıl öncesine dayanmaktadır.
  Yıllardır farklı ortamlarda satış, satış yönetimi, güzel konuşma ve sunum alanlarında çalışmalarımızı beraber sürdürmekteyiz. 
  Dünyamızda rekabet, hızlı değişim, belirsizlik artmakta ve her şey daha karmaşık hale gelmektedir. Bu hızlı değişim satış yapmayı artık daha da zorlaştırmaktadır.
  Ali Bey, satış elemanı olmak isteyen ve halen satış mesleğini icra eden yetkililerin kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, müşterilerini tanıma ve analiz etmeleri, müşterilerinde güven yaratmaları, müşterilerini anlama ve ihtiyaçlarına cevap verebilmeleri ve müşterilerini satın alma eylemine nasıl yönlendirmeleri gerektiğinin kilit noktalarının neler olduğu sunmaktadır.
  Ali Bey profesyonel satış yöntemleri eğitimini, her sektöre, her şirkete, ürüne ve servise uygun bir özel model ile düzenlemekte ve yıllardır pazardaki başarımızdaki en önemli destekçilerimizden birisi olmuştur.
  Kendisine sonsuz teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 • Zafer Yavuztürk
  Zafer Yavuztürk Genel Müdür - İsta Enerji ve Ölçüm Hizmetleri Ltd. Şti.
  Bilinçli Satış eğitimi gerek kapsamı gerekse Ali Bey’in konuya hakimiyeti, tecrübesi ve en önemlisi büyük bir istekle eğitimi vermesi sayesinde bence konusunda en iyilerinden biridir.

  Kendisiyle bundan 20 yıl önce genç bir satış mühendisi olarak iş hayatına yeni başladığımda tanışmıştım ve aldığım eğitimden çok faydalanmıştım. Şimdi de sorumlu olduğum şirketteki satış ekibinin bu eğitimi almasını istedim.

  Eğitim öncesi titizlikle yapılan hazırlık, tüm katılımcıların eğitimi başından sonuna kadar ilgiyle takip etmesi ve sonrasında öğrendiklerini hemen hayata geçirdiklerini görmek beni çok memnun etti.

  Kendisine tekrar teşekkür ediyor, sağlıklı uzun bir ömür diliyorum.

 • Tayfun Aydemir
  Tayfun Aydemir Genel Müdür - Alfa Laval Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  Satışa daha sistematik yaklaşarak önümüze bir ayna koyduk. Yeni yöntemler öğrenirken var olan alışkanlıklarımızı(Olumlu/olumsuz) gözden geçirme şansı bulduk. Öğrenecek çok şeyin olduğunu, herzaman olacağını anladık, networking yaptık, kaynaştık, birbirimizi tanıdık. Fiyat/kar/satış vb. konulara başka yönlerden üstelik hep birlikte baktık. Çok eğlendik, üstelik bir de öğrendik. Teşekkürler Ali bey.
 • Ercüment Yalçın
  Ercüment Yalçın Genel Müdür - Wilo Pompa Sistemleri A.Ş
  Biz Wilo olarak öğrenme sürecini sonu olmayan bir yolculuk olarak görüyoruz. Bu bakış açısıyla yaptığımız eğitim çalışmalarında, değerli eğitmen Ali Kirman'ın deneyimlerinden birkaç kez yararlanma fırsatı bulduk. Ali Bey’in eğitimlerinin, Wilo ailesinin sinerjisini ve başarı motivasyonunu artırmada önemli katkıları oldu. Her eğitimde arkadaşlarımız hem eğlendiler hem de içlerindeki potansiyeli yeniden keşfetmenin heyecanını yaşadılar. Ali Kirman’ın önümüzdeki dönemlerde de, satış ekiplerinden yöneticilere kadar çeşitli kademelerde çalışan insan kaynağının gelişimine en değerli katkıları vereceğini düşünüyorum.
 • Petri Ramirez
  Petri Ramirez Genel Müdür - Blumaq Endüstriyel Makine Ürünleri
  Daha ilk eğitim seminerimizden başlayarak Ali Kirman takımımızda bir prizma etkisi yaratmış böylece kendimizi daha önce fark edemediğimiz farklı açılardan görebilmemizi sağlamıştır. Onun deneyimlerinden çok şey öğrendik. Daha önemlisi kendi güçlü ve zayıf yanlarımızı kendi kendimize öğrenebilmemizi sağladı. Dört yılı aşan iş birliğimiz süresinde Sayın Kirman'ın yeni, farklı ve sürprizlerle dolu eğitim programları her zaman takımımız için bir motivasyon ve dinamizm kaynağı olmuştur. Bu eğitimlerinden çok yararlandık. Büyümeyi ve öğrenmeyi isteyen her şirket için Sayın Kirman'ın hizmetlerini öneririm. 
 • Bilal GÜL
  Bilal GÜL İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü & Satış-Pazarlama İş Ortağı
  Ali Kirman beyi yıllar önce kitaplarından tanıdım. Sonra, kendisiyle de bizzat tanışma olanağı bulduk ve önemli eğitimler yaptık. Tıpkı kitaplarında olduğu gibi, verdiği eğitimler için de aynı şeyleri söyleyebiliriz: Konulara hâkimiyeti, özgüveni, eğitim motivasyonu hep yüksektir.

  Ali bey, yeni bir şeyler söylemenin ve aynı şeyleri söylememenin hassasiyeti içerisindedir. Değişimin gerekliliğini ve bilincini sanırım hiç yabana atmaz. Eğitimlerinde çok sayıda uygulama ve vaka çalışmaları görürsünüz. Ayrıca, eğitim boyunca alınan bilgi ve yapılan yorumlarla bu açı daha da zenginleşir.

  Gülen yüzü, güçlü iletişimi, yapıcı yaklaşımı, eğitimlerde örnek davranışlar sergilemesi ve her daim sürekli çaba gösterdiği öğrenme/öğretme motivasyonu bu uzun soluklu yolculukta Ali Kirman’ı kendine özgülük niteliğine taşımaktadır. Kendine özgülük, bir parmak izi gibidir. Kişi kendisidir.

 • Fikret Sokullu
  Fikret Sokullu Genel Müdür – Nord Drivesystems
  “Özellikle ürün ve sistem satışı ve pazarlanması noktasında yeni bilgilerin alınmasına ve mevcut bilgilerin tazelenmesine yönelik eğitimler biz, NORD Drivesystems Türkiye firmasının olmazsa olmazıdır.

  Bu amaçla yapılan eğitim planlamalarında ve daha sonra gerçekleştirilmelerinde verdiği değerli katkılardan dolayı  Sn. Ali Kırman bey’e en içten teşekkürlerimizi sunmak isteriz. Daha nice eğitimlerde işbirliği yapmak dileğiyle….” 
 • Selçuk Arslan
  Selçuk Arslan Bölge Satış Yöneticisi
  11 Yıldır bölge satış yöneticisi olarak çalışmaktayım. Şimdiye kadar uyguladığım satış politikalarının ne kadar eksik olduğunun farkına vardım. Seminerinizden, satış yaparken kendime güvenmem, enerjik olmam ve bilgi donanımımım eksiksiz olması gerektiğini öğrendim. Anlattıklarınızı hayatım boyunca uygulayacağım. Teşekkür ederim.
 • Destinar Ulutürk
  Destinar Ulutürk Diagnostik Ürünler Satış Temsilcisi
  Beklentilerimin çok üzerinde bir eğitim aldık. Bize çok pratik, uygulaması kolay, akılda kalıcı, ezberden uzak ve inanılmaz pratikle işimize yarayacak bir eğitim verdiniz. Çok teşekkürler.
 • Gülcan Turan
  Gülcan Turan Tanıtım Sorumlusu
  Daha önce almış olduğum satış teknikleri eğitiminden çok daha farklı, canlı, heyecanlı bir eğitim, almaktan büyük mutluluk duydum. Oyun ile öğrenmenin iç içe olduğu zevkli bir toplantıydı. Şimdi sahaya daha dinamik, enerjik ve hepsinden önemlisi, teknik bilgilerle donanmış olarak dönüyorum.
 • Rakel Yafe
  Rakel Yafe Portföy Yöneticisi
  Her şeyden önce size çok teşekkür ederim. Bu eğitimde beklediğimden çok daha fazlasını buldum. Şu anda bu kapıdan çıkıp hemen bir firmada satış yapma isteğiyle doluyum.
 • Simten Güleç
  Simten Güleç Satış Müdürü
  Mükemmel bir seminer programı idi. Size teşekkür ederim. Sunum son derece dinamik ve etkileyici, anlatımınız da keza tam anlamıyla üst düzeyde. Bu eğitim katıldığım önceki satış eğitimleri ile mükemmel bir harman oldu. Hafızamdan silinmeyecek bir formatta hayata geçecek aktif bilgi hapı oldu. Emeğinize sağlık.
 • Kerem Keçeci
  Kerem Keçeci Teknik Danışman
  Son derece interaktif ve harika görsel bir eğitim olduğu inancındayım. Ayrıntılara verilen önem ve her şeyin gerçek hayatta uygulanabilir olması de özellikledikkat çekici...Sonuç olarak hayata dair çok hoş davranış tekniklerini iki gün içinde özetlemiş olduk.
 • Elif Duman
  Elif Duman Konstrüktör Ressam(Satış)
  Beklentilerimin çok çok üstünde iki gün geçirdim. Gerçekten kişiliğime ve kariyerime etki edecek çok değerli bilgiler aldım. Seminerin sunucusu Ali bey yormadan, sıkmadantempoyu düşürmeden çok faydalı bilgileri bizlere aktardı.
 • A. Kadir Bülbül
  A. Kadir Bülbül Satış Danışmanı
  Dün sabah seminere gelirken tamamen bitmiş, her şeyden kaçmak isteyen biriydim. Bu iki günlük seminerin sonunda bırakın kaçmayı karşımda milyonluk bir müşteri ordusunun üzerine yürüyebilecek güç ve kuvveti buluyorum.
 • Şefik Gündoğdu
  Şefik Gündoğdu Şube Müdürü
  10 Yıllık meslek hayatımdaki en hareketli,hiç uyumadan, uyuklamadan dinlediğim ve bana bir şeyler kattığına inandığım bir seminer oldu. Sizi gönülden tebrik ediyorum.
 • Ahmet İlker Ürgüp
  Ahmet İlker Ürgüp Satış Temsilcisi
  Şu ana kadar katılmış olduğum seminerler arasında bu semineri farklı kılan en önemli unsur, kanımca ALİ KİRMAN gibi bir profesyonelin deneyimlerini çok başarılı ve neredeyse kusursuz bir sunuş yöntemi ile aktarması ve bunu harika seçilmiş, konunun özünü en iyi şekilde ifade eden semboller kullanmasıydı. Eminim ki konuşulan veya yazılan pek çok konu zaman içinde körelir fakat doğru yerde doğru kullanılmış olan bu sembollerin yardımı ile kolay kolay hafızalardan silinmeyecektir. Semineri veren ALİ KİRMAN’A başarılı çalışmalarının devamını dilerim.
 • Alpay Özkan
  Alpay Özkan İş Geliştirme ve Proses Danışmanı
  Seminer içeriği oldukça zengin ve uygulamalı. Sunum şeklinize hayran kalmamak elde değil Ayrıca örneklerinizin gerçeğe çok uyumlu olması karşılaşılan problemleri ve davranış şekillerin aktarmanız bana farklı bir bakış açısı yarattı.
 • M. Özgür Poyraz
  M. Özgür Poyraz Satış Mühendisi
  Bence tek kelimeyle harika bir çalışmaydı.Teknik anlamda kusursuz olmasının dışında zamanlama çok yerindeydi. Satış adına eğitici, dinlenme ve motivasyon adına çok dolu ve kişilik geliştirici bir havadaydı. Çok teşekkürler.
 • Mehmet Uğur
  Mehmet Uğur Mağaza Sahibi
  Birikim ve tecrübelerinizi içtenlikle aktardığınız için teşekkür ederiz. Aileden biri gibi çok içten ve alçakgönüllü yapınız saygı uyandırıyor ve iletişim ortamını mükemmel hale getiriyor. Verdiğiniz bilgiler uygulanabilir ve başarıya odaklı. Çok teşekkür ediyoruz.
 • Hakan Erdoğan
  Hakan Erdoğan Tıbbi Satış Temsilcisi
  Bu eğitime gelirken hafta sonumun mahvolduğunu düşünüyordum. Ama bu yoğun geçen iki günün ardından gördüm ki çok zevkli ve iş yaşamının yanı sıra özel yaşamımda da uygulayabileceğim pratik yaparak daha iyi olabileceğim bilgiler edindim.
 • Sedat Ekici
  Sedat Ekici Teknik Servis
  Bu iki gün gibi kısa süre zarfında, hayata bakış açım vermiş olduğunuz eğitimden dolayı değişti. Çok daha pozitif, kendi kendini motive edebilen ve başarı için daha çok savaşan biri olarak ayrılıyorum.
 • Emel Orhan
  Emel Orhan Kurumsal Pazarlama ve Acenteler Temsilcisi
  Bugünün sonunda beklentilerimi ve bundan fazlasını sizden pozitif bir elektrik şeklinde beynime kaydettiğimi düşünüyorum. Anlatımlarınız ve vermiş olduğunuz örnekler sayesinde bundan sonra her özgüvenimi yitirdiğim ve motivasyonumun azaldığı zaman bu eğitimi düşünüp kişisel motivasyonumu sağlayacağım.Çok teşekkürler Ali bey…
 • Cemile Özışık
  Cemile Özışık Grup Müdürü
  Uzun yıllardır satışın içinde bir kişi olarak, seminerinizin bana ve arkadaşlarıma çok şey kazandırdığına inanıyorum. Arkadaşlarımın da bu seminerden sonra satışa ve müşterilere daha olumlu yaklaşacaklarından ve işlerini severek yapacaklarından hiç şüphem yok. Semineri veren kişi olarak sizi ve firmanızı kutluyor; satışla ilgili müşteri ve dostlarıma rahatlıkla önereceğimi ifade etmek istiyorum.
 • Cengiz Ayrancı
  Cengiz Ayrancı Satış Mühendisi
  Öncelikle eğitimci sıfatınızı tebrik ediyorum. Bu eğitimi almadan önce müşteri ziyaretlerine gitme planı yaptığımda gerilemeye başlıyorken bu eğitim sonunda daha bir saldırgan oldum. Şimdi müşteri ziyaretlerim için Pazartesi gününü iple çekiyorum. Şu anda satış için amatörlükten profesyonelliğe doğru adım attığımı hissediyorum.
 • Sinan Yılmaz
  Sinan Yılmaz Satış Müdürü
  Semineriniz sayesinde, yıllarca yapmak istediğim neresinden başlayacağımı bilemediğim planlama konusunda bilgilendim ve bundan sonra hedefimi koyacağım: Zamana karşı planlı ve programlı yarışarak: ”Ben hedefime kilitli kaldım” şarkısını okuyacağım. Emeklerinizden dolayı teşekkür ederim.
 • Güray Gül
  Güray Gül Senior Room Clerk
  Mesleğimde başarılı olmam ve ilerlememde bu eğitimin bana çok yardımcı olduğunu düşünüyorum. Sizi tanıdığım için çok memnunum.
 • M. Hilmi Tunç
  M. Hilmi Tunç Satış Temsilcisi
  Günlük iş hayatımızda yaşadığımız hemen her şeyi bu iki günlük seminerde de yaşadık. İlk defa bir toplantıdan sonra işimi, masamı ve bayilerimi bu kadar çok özlediğimi itiraf etmeliyim. Bu havayla Adalardan İzmir'e kadar yürüyerek bile gidebilirim.
 • Osman Türüdü
  Osman Türüdü Genel Müdür
  Üç gün boyunca özellikle liderlik,yönetim ve motivasyon konularında çok güzel bir eğitim oldu. Dört yıl boyunca yapmış olduğum hataların ve doğruların detaylı bir analizini yapma fırsatını buldum.
 • Tanju Özen
  Tanju Özen Bölge Satış Şefi
  Hazırlıkların titizliği, Sunuştaki dinamizm, Kişileri ortamın etlisinde kalarak katılımcılığa heveslendiren tutumunuz, üç gün boyunca tüm ekibimizle arkadaşlığınız ve ekibin birbiriyle arkadaşlığına katkılarınız dolayısıyla çok olumlu ve hedefe götürecek bir eğitim programı işlediğimizi düşünerek tekrar teşekkür ediyorum.
 • Figen Kara
  Figen Kara Muhasebe Müdürü
  Ali bey, size bu güzel eğitim için teşekkür etmek isterim. İnanılmaz faydalı olduğunu düşünüyorum.
 • Mete Güçbaş
  Mete Güçbaş Satış Mühendisi
  Oldukça Etkileyici bir seminer oldu. Pratik uygulamalar, canlandırmalar kalıcılığı pekiştirdi. Eğitmenin mimik ve rol kabiliyetleri seminere renk ve kalıcılık kattı. Sade ve anlaşılır dil kullanması, ses tonları ve görsel araçları iyi kullanması başarıyı daha da güzel hale getirdi.Sporcu yanıysa bir harika... Teşekkürler ve başarınızın devamı dileğiyle.
 • Seda Baysan
  Seda Baysan Ürün Geliştirme Sorumlusu
  Eğlenerek öğrenmek buna denir herhalde. Bu seminerin şirket çalışanlarını çok geliştirdiğine inanıyorum. Şahsınıza ayrıca teşekkür etmek istiyorum çünkü sektörü çok iyi inceleyip hazırlanmıştınız. Tecrübelerinizi kendinizi övmeden bunları aktarmanız çok güzeldi.
 • Demirkan Barlas
  Demirkan Barlas Genel Müdür Yardımcısı
  Yıllardır seminerlere katılan ve veren bir kişi olarak seminerinizi çok beğendim. Dünyada ve Türkiye’de de artık yararına inanılan vaka metodu ile yaptığınız eğitim, arkadaşlarımızın yaptıkları her doğruyu ve yanlışı yaşayarak görmeleri bakımından çok etkili olacaktır. İşinize olan ilgi ve sevginizi, eğitim verme kabiliyetinizi candan kutlar, sağlık ve mutluklar dilerim.
 • Esra Özgerçek
  Esra Özgerçek Mağaza Müşteri İlişkileri Yönetmeni
  Çok hoş bir zaman dilimi idi. Mükemmellik için derler ya; “Ne bir kelime eksik ne bir kelime fazla.” Ben bilginin paylaşıldıkça çoğaldığına inananlardanım. Dolayısıyla mağazaya döner dönmez bir toplantı düzenleyip semineri ana başlıklar altında yöneticilerimizle paylaşmayı düşünüyorum.
 • Özlem Önöktem
  Özlem Önöktem Teknik Asistan
  İletişim konusunda daha önce hiç dikkat etmediğim ayrıntıların ne kadar önemli olduğu bilincine vardım. Teknik eleman olsam bile artık kendimi ufak çapta bir satışçı gibi hissediyor ve biran olsun satışçı bakış açısından bakabildiğimi düşünüyorum.
 • Tayfun Üner
  Tayfun Üner Müşteri ilişkileri Yöneticisi
  Seminer öncesinde kendime olan güvensizliğimi ve bilgi eksikliğini tamamen giderdim. Daha önce defalarca satış eğitimleri almış olmama rağmen, bu kadar uygulanabilir teknikler ve uygulanabilir usulün üretildiği bir seminere katılmamıştım.
 • Hikmet Karamanlı
  Hikmet Karamanlı Satış Şefi
  Tek kelime ile “harika” diyorum. Bundan sonra daha iyi planlama, organizasyon, yönlendirme ve kontrol yapabileceğim. Ayrıca çalışma arkadaşlarımın güveneceği, doğru kararlar alabilen, şeffaf, adil bir yönetici olacağım. Özetle bu seminerde planlı bir hayatımın olmasının bana çok şey kazandıracağına inandım.
 • Özge Oral
  Özge Oral Tanıtım Uzmanı
  Motivasyonum arttı. İşimden daha çok zevk aldım. Tüm sorunlarımdan uzaklaştım. Beynimi boşalttım. Dana önce çözüm diye düşündüklerimin bilimsel olarak desteklenmesi beni mutlu etti. Artık her güçlükle savaşabilirim. Kendimi çok seviyorum ve her konuda en iyisini yapabileceğime inanıyorum.
 • İlker Damar
  İlker Damar Product Manager&Business İntelligence
  1-Konuşma aralarında kullandığım sesler kayboldu.
  2-Saha hakimiyetim arttı.
  3-Ellerimi ve vücudumu daha etkili kullanmaya başladım.
  4-Kendimi nasıl eğiteceğimi öğrendim.
 • Ekrem Kulpu
  Ekrem Kulpu Satış Görevlisi
  Bu seminerden aldığım yüksek doz motivasyonla, satış kitapları okuyarak bilgilerimi arttıracağım. Şirketimin satış politikalarından asla taviz vermeden emin adımlarla ilerleyecek ve satışlarımı arttıracağım. Kısacası “Yaşamak için Satacağım”
 • İpek İnce Doksanoğlu
  İpek İnce Doksanoğlu İthalat Yönetmeni
  Bu seminerden bu kadar memnun kalacağımı ve bana bu kadar çok şey katacağını gerçekten beklemiyordum. İş ve özel yaşamımızda her gün karşılaştığımız kötü ve can sıkıcı olaylar karşısında ince ve püf noktaları öğrenmek benim için en güzel yanıydı.
 • Yasemin Çam
  Yasemin Çam Portföy Yöneticisi
  Bol uygulama, yüksek tempo, sürekli ilgi...Herşey çok keyifli ve güzeldi. Bana çok şey kattı. Hem bildiklerimi daha pekiştirdim hem teorik bilgileri uygulamaya fırsat buldum, hem de birçok korkumu yendim.İnanılmaz keyifliydi.
 • Özgecan Yorulmaz
  Özgecan Yorulmaz Büyük Müşteriler Kurumsal Satış Sorumlusu
  Süperdi. Çok keyifli ve öğreticiydi. Uygulayacağım birçok şey öğrendim
 • Osman Ketenci
  Osman Ketenci Genel Müdür
  Satış bölümünde çalışan tüm arkadaşların, satışın sadece fiyat odaklı olmadığını ve müşteriyi nasıl daha iyi ikna ederek satışın gerçekleştirebileceğini anladıklarını gördüm. Tatbik ettiklerini gördükçe sevineceğim.
 • Funda Topal
  Funda Topal Resepsiyonist
  Satış konusunda artık çok daha fazla bilgiye, tekniğe ve beceriye sahibim. Öğrendiğim teknikler yardımıyla müşterilerimize ve satış departmanımıza daha çok yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
 • Yunus Demirci
  Yunus Demirci Pazarlama Sorumlusu
  Şu ana kadar katılmış olduğum eğitimlerle kıyasladığımda katılım ve paylaşımın en yoğun hissedildiği ve her konuyu dikkatim dağılmaksızın takip ettiğim tek eğitimdi. Teşekkür ediyor, tekrar karşılaşacağımız bir başka eğitimi heyecanla bekliyorum.
 • Şehzan Seçen
  Şehzan Seçen Portföy Yöneticisi
  Mükemmel bir gün geçirdim. Hiçbir gün dikkatim 9 saat pik noktasında kalmamıştı. Satışı daha çok sevdim. Ancak süre çok kısaydı. Daha uzun süre sizden yararlanmak isterdim. Bilgime bilgi kattınız. Teşekkür ediyorum.
 • Serkan Sarı
  Serkan Sarı Bölge Satış Sorumlusu
  Ali beyin bilgi ve deneyimlerini, daha önce aldığımız pazarlama ve satış eğitimlerinden farklı olarak, sadece anlatımla değil, görsel ve uygulamalı olarak ve içine heyecan katarak bize aktarması şu ana kadar aldığım en zevkli ve öğretici eğitim olmuştur.
 • Serdar Hoşoğlu
  Serdar Hoşoğlu Grup Şefi
  Yöneticilik ve liderlik konusunda öğrendiğim bu bilgilerin, yeni bir yapılanma dönemindeki şirketimizde, benim için çok gerekli ve yararlı olduğunu düşünüyorum. Zaman içerisinde bu bilgileri hayata geçirerek ekibimle güzel işler başaracağıma inanıyorum.
 • Arzu Çağdaş
  Arzu Çağdaş Mağaza Muhasebe ve Satış Sorumlusu
  Satış konusunda bilmediğim, öğrenmem gereken birçok bilgi olduğunu gördüm. Güzel anlatımınız sayesinde bunları kendi bilgilerime kattım. Bu eğitimin hayatımda bir hazine olduğunu düşünüyorum. Bundan sonra kitaplarınızı okuyup bize vereceğiniz değişik ve yaratıcı fikirleri alarak satış becerimi üst düzeye çıkartmayı düşünüyorum.
 • Yelda Uzun
  Yelda Uzun Reyon Yöneticisi
  İki günlük bir seminerden bu kadar fazla bilgi alacağıma hiç inanmamıştım. Fakat çok büyük keyif aldım ve çok zevkli bir çalışmaydı. İçimde öğrendiklerimi biran önce uygulama arzusu var. Başarılı olacağıma inanıyorum. Her şey için Teşekkürler.
 • Gökhan Eker
  Gökhan Eker Bölge Satış Görevlisi
  Bu seminerden aldığım bilgileri bilgilerime katarak iş hayatımda, pazarlama, satış ve tahsilatta gücüme güç kattım. Öğrendiklerimin işimde daha başarılı yerlere gelebilmem için bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. Bu bilgileri bize sunan Ali Kirman beye teşekkür ediyorum.
 • Müzeyyen Şahin
  Müzeyyen Şahin Lojistik Sektör Sigorta Temsilcisi
  Müşterilerimden gelen kızgınlık ve öfkeyle nasıl baş edebileceğimi Bu seminer sayesinde öğrendim. İki gün boyunca çok zevkli, keyifli ve verimli bir eğitim geçirdim. Bizi konulara ve olaylara bire bir dâhil edip daha etkili bir şekilde öğrenmemizi sağladınız. Emeklerinizden dolayı size çok teşekkür ederim.
 • Okan Açar
  Okan Açar Takım Yöneticisi
  Bu eğitim olaylara bakış açımı değiştirmeme ön ayak oldu. Daha çok cesaretlendim. Daha emin adımlarla yürüyeceğim. Özgüvenim daha da güçlendi. Doğru bildiklerimi şimdi kuşkusuzca uygulayacağım.