Bilinçli Hizmetle Müşteri Kazanma Eğitimi

Bilinçli Hizmetle Müşteri Kazanma Eğitimi

Neden Bilinçli Hizmetle Müşteri Kazama Eğitimi?

BİLİNÇLİ HİZMETLE MÜŞTERİ KAZANMA EĞİTİMİ insan zihninin işleyiş mekanizmalarını dikkate alır. Böylelikle hizmet sunan ve yeni müşteri kazanımı hedefleyen hizmet profesyonellerinin davranışlarını farkındalıkla yapabilmelerini sağlar. Davranışlarını farkındalıkla yapan hizmet profesyonelleri zaman ve enerjilerini en etkin şekilde kullanır. Bu durum onların bireysel motivasyon ve iş verimliliklerine olumlu yansır. Bireysel motivasyonu artan hizmet profesyonelleri müşterilerine rahat ve güvenle yaklaşır. Bu yaklaşım müşterilerini de rahatlatarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Böylece müşterilerle uzun süreli ve kalıcı ilişkilerin kurulmasının kapılarını açar.

Dünyamızdaki ekonomik gelişmeler müşterinin değer ve önemini her geçen gün daha da artırmaktadır. Bu durum kurumlara yaşayabilmeleri için, müşterilerine sundukları hizmetlerin kalitesini yükselterek onları kaybetmeme ve yeni müşteriler kazanma zorunluluğu getirmiştir.  

BİLİNÇLİ HİZMETLE MÜŞTERİ KAZANMA EĞİTİMİ insan zihninin işleyiş mekanizmalarını dikkate alır. Böylelikle hizmet sunan ve yeni müşteri kazanımı hedefleyen hizmet profesyonellerinin davranışlarını farkındalıkla yapabilmelerini sağlar.

Davranışlarını farkındalıkla yapan hizmet profesyonelleri zaman ve enerjilerini en etkin şekilde kullanır. Bu durum onların bireysel motivasyon ve iş verimliliklerine olumlu yansır. Bireysel motivasyonu artan hizmet profesyonelleri müşterilerine rahat ve güvenle yaklaşır. Bu yaklaşım müşterilerini de rahatlatarak kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Böylece müşterilerle uzun süreli ve kalıcı ilişkilerin kurulmasının kapılarını açar.

Süre: Canlı eğitimlerde 1 tam gündür. Online eğitimlerde süre 45 dakika süreli iki oturumdan oluşur.

Temel Başlıklar:
  • Müşteri Devri ve Yeni Dengeler
  • İnsan Zihninin Çalışma Sistematiği
  • Müşteri İlişkilerinde Sürdürülebilir Başarı İçin Yaklaşım Modeli
  • Hizmet Sunumunda Temel Prensipler
  • Sıcaklık, Saygı, Uzmanlık ve Güven Oluşturma
  • Kızgın ve Şikâyet Eden Müşterilerle Baş Edebilmek
  Eğitim süresince öğrenilen bilgi ve yöntemler bireysel egzersizlerle uygulamaya geçirilir, grup çalışmalarıyla desteklenir.

EĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ
ALİ KİRMAN İLE TEMASA GEÇİNİZ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !