İNSAN VE GELECEK KAYGISI

1.05.2023 İNSAN VE GELECEK KAYGISI “Şu olaylara baksana Dünyamızın geleceği hiç iyi değil, insanda kaygı yaratıyor. Ailemin geleceği beni endişelendiriyor. Çocuklarımı nasıl bir gelecek bekliyor bilemiyorum. Geleceğimiz çok belirsiz, endişeliyim.

Gün be gün yaşanan olaylar insanda kaygı ve zihninin derinlerine korkuların ekilmesine yol açar. Bu durum zihnin çalışma sistematiği ile ilgilidir. Anı yaşayarak keyfini çıkartmakta zorlanan zihin yaşanmış geçmiş ve gelecekte olabilecekler üzerinde düşünerek tahminler yapar. Sonuç olarak huzuru yaşamaya fırsat vermek yerine gelecekte olabilecekleri düşündürterek kaygılanmaya yol açar.

Gelecekte olacakları doğru tatmin etmek sonsuz olasılıkları değerlendirebilmeyi gerektirir ki bu da zihinsel kapasitemizi aşacaktır. Aslında gelecek bu gezegende yaşamakta olan milyarlarca insanın düşünceleriyle üst boyutlarda algılarımızın tanımlayamadığı bir sistemin yönetimiyle birlikte şekillenir. Düşüncelerimiz enerji yayar. Günümüzde bilim insanları bunu destekleyen bulguları paylaşmaktadır.

Biz Dünya insanları olarak düşüncelerimizle gezegenimizde büyük bir enerji oluşturarak geleceğimize yön veririz. Aynı zamanda Dünyada yaşanan her şey sonsuz zekâ olarak tanımlayabileceğimiz sistemin gözetim ve denetimi altında programa uygun olarak ilerler. Gezegenimizin enerji ölçümleri alınarak sapmalara gerekli müdahaleler yapılır.

Geçmişte yaşanmış savaşlar, katliamlar, salgınlar, ekonomik krizler ve bugün yaşamakta ve yaşayacak olduklarımız bu müdahalelere örnektir.

Türkçesi Yıldızbilim olan Astrolojinin galaksimizdeki yıldız hareketlerini izleyerek bize gelecekle ilgili bilgiler aktarması Dünyamızın ne kadar Dünya dışına bağlı olduğunun bir göstergesidir. Buradan astrolojiyle fal bakma olarak değil bir bilim dalı olarak ilgilenen tüm astrologlara teşekkür ederim.

Kontrolümüz dışındaki geleceği düşünmek zihinsel enerjimizi boşa tüketip sadece kaygı yaratırken bunun yerine bugünün bize sunduklarını yaşamak ve çözüm bekleyen güncel sorunlarımıza odaklanarak çözümler aramak bizi rahatlatacak ve yaşamımıza huzur getirecektir.

YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !