EĞİTİM

Profesyonel Yöneticilik Eğitimi

Günümüzün hızla değişen iş dünyası, yüksek beklentileri olan, yoğun rekabet ve mücadele gerektiren bir ortam. Bundan dolayı yöneticiler kendilerinden beklenen görevleri yerine getirebilecek bilgi ve yetkinliklere sahip olmak zorundadır.

Bu 3 günlük program bir yöneticinin başarısında hayati önem taşıyan konulardan oluşmaktadır. Program süresince Ali Kirman yöneticilere, profesyonel yöneticiliğin insan yönetiminde başarılı olmayı gerektirdiğini ve bunu hangi yöntemlerle gerçekleştirebileceklerini göstermektedir.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?
  • Bir profesyonel yöneticiden beklenen görevleri ve bunları yerine getirebilmesi için geliştirmesi gereken becerileri,
  • Liderin görevlerini ve sahip olması gereken vasıfları,
  • Planlama, karar verme ve problem çözme yöntemlerini,
  • Profesyonel yöneticinin nasıl bir tutuma (Düşünce tarzı ve davranışlara) sahip olması gerektiğini,
  • Ast ve üstleriyle olan iletişim ve davranış şeklini,
  • Elemanlarını nasıl motive edebileceklerini ve bunu yönetim tarzları ile sürdürme yöntemlerini,
  • Performanslarını daha verimli hale dönüştürmek için kendilerini nasıl organize etmeleri gerektiğini öğrenirler.
Kimler Katılabilir :

Bu programa, yöneticilik konusunda daha önce eğitim almış ya da almamış tüm yöneticiler,yönetici adayları ve yöneticilik yetkinliklerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Hakkında Yorumlar

Nurgül Alınca - Grup Lideri

Bu seminerden çok şey kazandım. Liderlik konusundaki eksiklerimi, yanlışlarımı ve uygulamadığım şeyleri gördüm. Kusursuz bir lider olmak istiyorum

Hikmet Karamanlı - Satış Şefi

Tek kelime ile "harika" diyorum. Bundan sonra daha iyi planlama, organizasyon, yönlendirme ve kontrol yapabileceğim. Ayrıca çalışma arkadaşlarımın güveneceği, doğru kararlar alabilen, şeffaf, adil bir yönetici olacağım. Özetle bu seminerde planlı bir hayatımın olmasının bana çok şey kazandıracağına inandım.

Osman Türüdü - Genel Müdür

Üç gün boyunca özellikle liderlik, yönetim ve motivasyon konularında çok güzel bir eğitim oldu. Dört yıl boyunca yapmış olduğum hataların ve doğruların detaylı bir analizini yapma fırsatını buldum.

Zekai Eden - Bölge Müdürü

Seminerden çok şey kazandığımız inancındayım. Şimdi kendimi profesyonel olarak çok daha donanımlı hissediyorum. Yönetici olarak hata yapma olasılığının artık yok denecek kadar az olacağını biliyorumEĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ Bir satış kadrosunun yönetim sorumluluğunu almış yöneticiler genel yönetim becerilerine ek olarak farklı bilgi ve becerilere gerek duyarlar. 1991 yılından bu yana, binlerce satış yöneticisi bu beceri ve bilgileri kazanmak için Ali Kirman "SATIŞI CEPHEDEN YÖNETMEK" adlı seminerlerine katıldı. 
 
Ali Kirman bu 3-5 gün süren ve sınıf ortamında sunduğu eğitim programını "kişiye özel olarak da sunuyor". Böylece satış yöneticileri işlerinin başından ayrılmaya gerek duymadan, gerekli bilgileri alabiliyor ve yönetme becerilerini geliştirebiliyorlar. 
 
Bu koçluk ve eğitimin bir arada olduğu programda, karşılıklı belirlenen tarih ve saatlere bağlı kalınarak çalışma sürdürülüyor. Gerekirse birlikte seyahatler yapılıyor, toplantılara ve iş görüşmelerine katılınıyor. 
 
Program tamamlandıktan sonra satış yöneticisi isterse koçluk hizmetini almaya devam edebiliyor. 
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL