EĞİTİM

Geri Bildirim ve Koçluk Eğitimi

Yöneticilik insanlar yoluyla başarıya ulaşmaktır. Bir yöneticinin hedeflerine ulaşarak başarılı olabilmesi, yönettiği takımının bilgi, beceri ve yetkinliklerini azami oranda performansa yansıtabilmesi ile gerçekleşir.

Bu 2 günlük program yöneticilere, kendilerine bağlı çalısanların sürekli gelişimini sağlayacak iletişim ve davranış becerisini kazandırmayı hedeflemekdir.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?
  • Bir profesyonel yöneticiden beklenen görevleri ve bunları yerine getirebilmesi için geliştirmesi gereken becerileri,
  • Liderin görevlerini ve sahip olması gereken vasıfları,
  • Planlama, karar verme ve problem çözme yöntemlerini,
  • Profesyonel yöneticinin nasıl bir tutuma (Düşünce tarzı ve davranışlara) sahip olması gerektiğini,
  • Ast ve üstleriyle olan iletişim ve davranış şeklini,
  • Elemanlarını nasıl motive edebileceklerini ve bunu yönetim tarzları ile sürdürme yöntemlerini,
  • Performanslarını daha verimli hale dönüştürmek için kendilerini nasıl organize etmeleri gerektiğini öğrenirler.
Kimler Katılabilir :

Bu programa, yöneticilik konusunda daha önce eğitim almış ya da almamış tüm yöneticiler,yönetici adayları ve yöneticilik yetkinliklerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Hakkında Yorumlar

İbrahim Erbaş - Mağaza Kategori Yöneticisi


Liderlik, motivasyon, koçluk konularında uygulaması daha kolay ve karşılığı da daha verimli olacağını düşündüğüm fikirler edindim.Bundan sonra benimle çalışacak ekipler çok daha keyifli ve çok daha başarılı işlere imza atacaklardır.

Ender Fıratoğlu - Lojistik ve Bilişim Teknolojileri Grup Müdürü

Planlama, takım olma, yöneticilik, liderlik, motivasyon ve koçluk konuları hakkında son derece değerli bilgiler edindim. Sevgiler.

Ali Polat - Bölge Müdürü

Seminerden beklentilerimi fazlasıyla aldığımı söyleyebilirim. Seminer süresince, seminer öncesi çalışmalarımdaki doğrularım ve yanlışlarımla yüzleştiğimi hissettim.

Aykut Tunca - Satış Yöneticisi

Eğitimden o kadar çok şey öğrendim ki saymakla bitmez. Tüm öğrendiklerimi sahada faydaya dönüştüreceğime inanıyorum. Her şey için çok teşekkürlerEĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ Bir satış kadrosunun yönetim sorumluluğunu almış yöneticiler genel yönetim becerilerine ek olarak farklı bilgi ve becerilere gerek duyarlar. 1991 yılından bu yana, binlerce satış yöneticisi bu beceri ve bilgileri kazanmak için Ali Kirman "SATIŞI CEPHEDEN YÖNETMEK" adlı seminerlerine katıldı. 
 
Ali Kirman bu 3-5 gün süren ve sınıf ortamında sunduğu eğitim programını "kişiye özel olarak da sunuyor". Böylece satış yöneticileri işlerinin başından ayrılmaya gerek duymadan, gerekli bilgileri alabiliyor ve yönetme becerilerini geliştirebiliyorlar. 
 
Bu koçluk ve eğitimin bir arada olduğu programda, karşılıklı belirlenen tarih ve saatlere bağlı kalınarak çalışma sürdürülüyor. Gerekirse birlikte seyahatler yapılıyor, toplantılara ve iş görüşmelerine katılınıyor. 
 
Program tamamlandıktan sonra satış yöneticisi isterse koçluk hizmetini almaya devam edebiliyor. 
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL