EĞİTİM

Koça Koçluk Eğitimi

Koça Koçluk Eğitimi

"1991 yılından bu yana otuzu aşkın sektörde eğitimler veren ve koçluk yapan Ali KİRMAN'dan bu hizmeti siz de birebir alabilir, işinizin başından ayrılmaya gerek duymadan başarılı bir performans koçu olmayı öğrenebilirsiniz."

Bu Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Ali KİRMAN önce sizinle bir araya gelerek çalışma için gerekli bilgileri alıyor. Bu bilgiler doğrultusunda oluşan programa göre sizi koçluk yaparken izliyor. Biçimsel ve biçimsel olmayan koçluk tekniğiyle size koçluk yapıyor.

Bu Hizmetin Bedeli Nedir?

Birebir koçluk hizmet bedeli, size özel olarak hazırlanacak programa göre hesaplanır. Bu hizmeti almak istediğinizde, Ali KİRMAN'la e-posta ya da mobil telefonu yoluyla temas kurabilirsiniz.EĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ Bir satış kadrosunun yönetim sorumluluğunu almış yöneticiler genel yönetim becerilerine ek olarak farklı bilgi ve becerilere gerek duyarlar. 1991 yılından bu yana, binlerce satış yöneticisi bu beceri ve bilgileri kazanmak için Ali Kirman "SATIŞI CEPHEDEN YÖNETMEK" adlı seminerlerine katıldı. 
 
Ali Kirman bu 3-5 gün süren ve sınıf ortamında sunduğu eğitim programını "kişiye özel olarak da sunuyor". Böylece satış yöneticileri işlerinin başından ayrılmaya gerek duymadan, gerekli bilgileri alabiliyor ve yönetme becerilerini geliştirebiliyorlar. 
 
Bu koçluk ve eğitimin bir arada olduğu programda, karşılıklı belirlenen tarih ve saatlere bağlı kalınarak çalışma sürdürülüyor. Gerekirse birlikte seyahatler yapılıyor, toplantılara ve iş görüşmelerine katılınıyor. 
 
Program tamamlandıktan sonra satış yöneticisi isterse koçluk hizmetini almaya devam edebiliyor. 
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL