EĞİTİM

Satışta Profesyonellik

Kurumsal Satış Becerileri Geliştirme Eğitimi

Profesyonel satış yöntemleri eğitimi, her sektöre, her şirkete, ürüne ve servise uygun bir tarzda düzenlenmiştir.

Bu 2-3 günlük programında Ali Kirman katılımcılara, 20 yılı aşan pazar deneyimini ülkemizin şartlarına uyan, pratik amaçlı, çağdaş, başarısı kanıtlanmış satış yöntemleri ile birleştirerek, yarattığı dinamik ve şevkli ortamda sunmaktadır.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?

Her gün daha da zorlaşan pazar koşullarında, satış hedeflerine ulaşabilmeleri için gerekli olan satış strateji yöntem ve taktiklerini,Müşterileriyle ilişkilerini güçlendirecek ve uzun vadeye taşıyacak yaklaşım ve davranış ilkelerini öğrenirler.

Kimler Katılabilir :

Bu programa, satış konusunda eğitim görmüş veya görmemiş, deneyimli ya da deneyimsiz tüm satış elemanları, satış danışmanları, satış mühendisleri, tıbbi mümessiller, müşteri temsilcileri, tanıtım uzmanları ile satış konusunda bilgi düzeyini arttrmak isteyen yöneticiler ve kısacası satışla ilgili herkes katılabilir.

Eğitim Hakkında Yorumlar

Yeliz Fakir - Zincir Mağazalar Satış Temsilcisi

Sizinle tanışmak öncelikle çok güzeldi. Pozitif elektriğinizi iki gün boyunca fazlasıyla hissettim. Bu seminerin bana gelecekteki iş yaşamımda çok fazla artılar katacağını düşünüyorum. Her şey için teşekkür ederim.

Egemen Arsal - Satış Temsilcisi


Profesyonel hayatta karşılaştığım olayların hemen hemen hepsini bu seminerde buldum. Neyi doğru, neyi yanlış yaptığımı net olarak görebildim. Buradan çok dolu olarak ayrılıyorum. Şimdiden daha profesyonel bir satıcı olduğumu düşünüyorum.

Yasemin Çam - Portföy Yöneticisi

Bol uygulama, yüksek tempo, sürekli ilgi, her şey çok keyifli ve güzeldi. Bana çok şey kattı. Hem bildiklerimi daha pekiştirdim, hem teorik bilgileri uygulamaya fırsat buldum, hem de birçok korkumu yendim. .İnanılmaz keyifliydi.

Ufuk Serçe - Tıbbi Satış Uzmanı

Fark yaratacak Profesyonel Satış Temsilcisinin neler yapması gerektiğini öğrendim. Meslek hayatımda temel edineceğim prensipleri ve davranışları kazandım. Sebep - Sonuç ilişkisini, müşterilerle olan ilişkilerime taşıma becerisini kazandım. Sorumluluk ve çok çalışmanın önemini bir kez daha anladım. Bütün kazandıklarımın, beni başarıya götüreceğine inanıyorum.EĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ İşlerin yoğunluğundan ortaya çıkan zamansızlık sorunu, katılıma açık seminerlerde homojen bir grubun oluşturulamaması, çalışılan sektörün özelliklerinden kaynaklanan farklı bilgi ve beceri gereksinimleri, sınıf ortamlarında yapılan eğitimlere katılımı zorlaştırmakta ve verimi düşürmektedir. 

1991 yılından bu yana otuzu aşkın sektörde, sayıları 30.000'e yaklaşan satış profesyonellerine eğitimler veren Ali Kirman'dan bu eğitimi kendiniz için özel olarak alabilirsiniz.
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL