EĞİTİM

Satışa Stratejik Yaklaşım

Kurumsal Satış Becerileri Geliştirme Eğitimi

Kurumsal satışlarda satış temsilcisi karmaşık bir tablo ile karşılaşır. Hedefine ulaşabilmek için taktiksel yaklaşımların yanında bir strateji oluşturmak ve buna göre harekete geçmek zorundadır.

Bu 2 günlük programda Ali Kirman, kurumsal düzeyde satış yapan satış temsilcilerine, karmaşık ve zor ortamlarda onları başarıya götürecek pratik bilgi ve yöntemler kazandırır.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?
  • Bir kurumsal satış öncesi yapmaları gereken hazırlıkları,
  • Satın alımı etkileyen farklı alıcılara uygulayacakları ikna yöntemlerini,
  • Satış sürecinde karşılarına çıkabilecek sorun ve engelleri ve bunları aşmak için neler yapabileceklerini,
  • Müşterilerinin satın alma moduna nasıl getireceklerini,
  • Rekabete nasıl bir stratejiyle yaklaşacaklarını öğrenirler.
Kimler Katılabilir :

Özellikle kurumlara satış yapan satış temsilcileri ve yöneticileri, satış konusunda deneyimli tüm satış elemanları, satış danışmanları, satış mühendisleri, tıbbi mümessiller, müşteri temsilcileriyle satış konusunda bilgi düzeyini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Hakkında Yorumlar

Destinar Ulutürk - Diagnostik Ürünler Satış Temsilcisi

Beklentilerimin üzerinde bir eğitim aldık. Bize çok pratik, uygulaması kolay, akılda kalıcı, ezberden uzak ve inanılmaz pratikle işimize yarayacak bir eğitim verdiniz. Çok teşekkürler.

Emel Öykü Kangür- Satış Temsilcisi

Beklentilerim ve çok daha fazlasını buldum. Son derece motive edici, bilgi dolu, canlı, başarılı ve profesyonelce hazırlanan bu eğitimi fazlasıyla donanımlı bir kişiden almak keyif vericiydi.

Simten Güleç - Satış Müdürü

Mükemmel bir seminer programı idi. Size teşekkür ederim. Sunum son derece dinamik ve etkileyici, anlatımınız da keza tam anlamıyla üst düzeyde. Bu eğitim katıldığım önceki satış eğitimleri ile mükemmel bir harman oldu. Hafızamdan silinmeyecek bir formatta hayata geçerliliği oldu. Emeğinize sağlıkEĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ İşlerin yoğunluğundan ortaya çıkan zamansızlık sorunu, katılıma açık seminerlerde homojen bir grubun oluşturulamaması, çalışılan sektörün özelliklerinden kaynaklanan farklı bilgi ve beceri gereksinimleri, sınıf ortamlarında yapılan eğitimlere katılımı zorlaştırmakta ve verimi düşürmektedir. 

1991 yılından bu yana otuzu aşkın sektörde, sayıları 30.000'e yaklaşan satış profesyonellerine eğitimler veren Ali Kirman'dan bu eğitimi kendiniz için özel olarak alabilirsiniz.
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL