EĞİTİM

Olumlu Düşüncenin Gücü

Beynimize olumlu düşünebilme alışkanlığını kazandırabilirsek iş ve özel yaşamımızda istediklerimizi elde edebilir, arzuladıklarımıza kavuşabilir ve yaşamdan çok daha fazla zevk alabiliriz.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?

Olumlu düşünme felsefesini benimseyerek iş ve özel yaşamlarında başarma şevk ve arzusuyla özgüvenlerini nasıl güçlendirebileceklerini, geleceklerini nasıl planlayabileceklerini, yaşamlarındaki olumsuz, zor ve karmaşık durumları nasıl olumluya dönüştürebileceklerini öğrenirler.

Süre: 1 Tam Gün

Kimler Katılabilir :

Kendisini geliştirmek ve yaşamına yön vermek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Hakkında Yorumlar

Nurullah Karaman - Proje Sorumlusu

Kişisel gelişimim için çok verimli bir seminerdi. Bana vizyon ve ayrıcalık kattığını düşünüyorum. Pozitivizm ve profesyonelliğin olmazsa olmaz olduğunu gördüm. Sonunda şunu rahatça söyleyebilirim: Bu seminerden sonra uğraştığım sıkıntılar büyük ama ben de büyüğüm.

Sedat Ekici - Teknik Servis

Bu iki gün gibi kısa süre zarfında, hayata bakış açım vermiş olduğunuz eğitimden dolayı değişti. Çok daha pozitif, kendi kendini motive edebilen ve başarı için daha çok savaşan biri olarak ayrılıyorum.

Özge Oral - Tanıtım Uzmanı

Motivasyonum arttı. İşimden daha çok zevk aldım. Tüm sorunlarımdan uzaklaştım. Beynimi boşalttım. Dana önce çözüm diye düşündüklerimin bilimsel olarak desteklenmesi beni mutlu etti. Artık her güçlükle savaşabilirim. Kendimi çok seviyorum ve her konuda en iyisini yapabileceğime inanıyorum.EĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL