EĞİTİM

Başarılı Bir Şirkette Herkes Satış Yapar

Satıcı Olmayanlar İçin Satış Eğitimi

Bir şirketin Satış hedeflerine ulaşabilmesinde sorumluluğu yalnız "Satış" bölümüne yükleyemeyiz. Sorumluluk müşterilerle yüzyüze, telefonda ya da elektronik ortamda iletişim kuran her şirket çalışanını kapsar.

Bu 1 günlük eğitim programında Ali Kirman, katılanlara satışın son yüzyılda geçirdiği evrimi, müşteri kavramını ve bugünkü yoğun rekabet ortamında sadık müşterilerin oluşmasında en önemli faktör olan 'Hizmet'in nasıl sunulmasını gerektiğini, dünya ve ülkemizden örneklerle açıklıyor. Ayrıca müşterilerle yüzyüze, telefonda ve elektronik ortamlarda kurulması gereken iletişim yöntemlerini gösteriyor.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?
  • Satışın, şirketlerinin yaşamını sürdürebilmesi için ne kadar önemli olduğunu anlarlar.
  • Satış odaklı düşünmeyi ve müşterilerine buna göre davranmaları gerektiğini öğrenirler.
  • Şirketlerinde satış görevini üstlenenlerin karşılaştıkları zorlukları anlarlar.
  • Başarıya ancak satış grubuyla ortak hedef ve vizyona sahip bir takım olarak ulaşabileceklerini görürler.
Kimler Katılabilir :

Bu eğitime görev ve sorumluluğu 'satış' olmayan tüm lojistik bölümler ve şirket çalışanlarıyla yöneticiler katılabilir.

Eğitim Hakkında Yorumlar

Özlem ÖNÖKTEM - Teknik Asistan

İletişim konusunda daha önce hiç dikkat etmediğim ayrıntıların ne kadar önemli olduğu bilincine vardım. Teknik eleman olsam bile artık kendimi ufak çapta bir satışçı gibi hissediyor ve biran olsun satışçı bakış açısından bakabildiğimi düşünüyorum.

Funda Topal - Resepsiyonist

Satış konusunda artık çok daha fazla bilgiye, tekniğe ve beceriye sahibim. Öğrendiğim teknikler yardımıyla müşterilerimize ve satış departmanımıza daha çok yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.EĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ İşlerin yoğunluğundan ortaya çıkan zamansızlık sorunu, katılıma açık seminerlerde homojen bir grubun oluşturulamaması, çalışılan sektörün özelliklerinden kaynaklanan farklı bilgi ve beceri gereksinimleri, sınıf ortamlarında yapılan eğitimlere katılımı zorlaştırmakta ve verimi düşürmektedir. 

1991 yılından bu yana otuzu aşkın sektörde, sayıları 30.000'e yaklaşan satış profesyonellerine eğitimler veren Ali Kirman'dan bu eğitimi kendiniz için özel olarak alabilirsiniz.
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL