EĞİTİM

Hizmetle Farkı Yaratmak

Başarılı Hizmet Sunma Eğitimi

Bugün hızla artan rekabet ortamında zengin ürün vehizmet seçenekleri ile karşı karşıya olan müşteriler eskisinden çok daha iyi hizmet bekliyorlar. Birçok şirket, birçok kuruluş iyi hizmet verdiğini sanıyor. Ancak ne yazık ki müşterilerinin onlardan beklediği hizmeti sunmakta başarısız kalıyor. Müşterilerin bu sürekli artan beklentilerini nasıl karşılyacaklarını bilmeyen şirketlerin yaşama şansı gün geçtikçe azalıyor.

Bu 1 günlük programda Ali Kirman, sadık müşteriler kazanmak için gerekli olan hizmetin sunuluş yöntemlerini ülkemiz ve dünyadan örneklerle açıklıyor.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?
  • Müşterilerin önemini kavrarlar.
  • Gerçek hizmeti sunma felsefe ve yöntemlerini öğrenirler. Böylece rekabette farkı yaratabilecekleri zihinsel temelleri oluşur.
  • Müşterilerin amansız şikayetleri ile karşılaştıklarında ve kriz ortamlarında nasıl davranacaklarını öğrenirler.
  • Aralarında müşterilere yaklaşım anlayışında ortak bir felsefe ve vizyon oluştururlar.
Kimler Katılabilir :

Bu programa, güvenlik görevlisinden genel müdüre kadar tüm şirket personelinin katılması önerilir.EĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ İşlerin yoğunluğundan ortaya çıkan zamansızlık sorunu, katılıma açık seminerlerde homojen bir grubun oluşturulamaması, çalışılan sektörün özelliklerinden kaynaklanan farklı bilgi ve beceri gereksinimleri, sınıf ortamlarında yapılan eğitimlere katılımı zorlaştırmakta ve verimi düşürmektedir. 

1991 yılından bu yana otuzu aşkın sektörde, sayıları 30.000'e yaklaşan satış profesyonellerine eğitimler veren Ali Kirman'dan bu eğitimi kendiniz için özel olarak alabilirsiniz.
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL