EĞİTİM

Müzakere Becerileri

Müzakere Becerileri Geliştirme Eğitimi

Müzakere, tarafların görüşlerini kabul ettirmek belki de maddi bir kazanç sağlamak için girdikleri bir iletişim ortamıdır. Kazanma hırsı ve kaybetme korkusuyla oynanan bu oyunu sonunda acaba kim kazanacaktır? İş ve sosyal yaşamımız bitmek bilmeyen müzakere ortamlarıyla dolup taşıyor. İyi bir müzakereci olmak kuşkusuz en çok gereksinim duyduğumuz becerilerden birisidir.

Bu 2 günlük programda Ali Kirman, katılanlara müzakere ortamlarına nasıl hazırlanmaları, müzakere süresince hangi prensiplere sadık kalmaları, nasıl bir strateji izlemeleri ve karşıdan gelebilecek taktiklere karşı neler yapmaları gerektiğini eğitsel oyunlarla zenginleştirerek sunmaktadır.Eğitime Katılanlar Ne Kazanırlar?
  • Müzakerede hedeflerine ulaşabilmeleri için uygulamaları gereken ana ilkeleri,
  • Bir müzakereye nasıl hazırlanmaları gerektiğini,
  • Müzakere süresince sergilemeleri gereken farklı davranış tarzlarını,
  • Ödün/taviz verme yöntemlerini,
  • Müşterilerinin ödün/taviz kopartma taktiklerine karşı nasıl davranmaları gerektiğini öğrenirler.
Kimler Katılabilir :

Deneyimli ya da deneyimsiz tüm satış elemanları, key account ve zincir mağazalar satış sorumluları, yöneticiler, müzakere konusunda bilgi ve beceri düzeyini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Hakkında Yorumlar

Ekrem Kulpu - Satış Görevlisi

Bu seminerden aldığım yüksek doz motivasyonla, satış kitapları okuyarak bilgilerimi arttıracağım. Şirketimin satış politikalarından asla taviz vermeden emin adımlarla ilerleyecek ve satışlarımı arttıracağım. Kısacası "Yaşamak için Satacağım".

Yiğit Şekerci - Satış Mühendisi

Beklentilerimi fazlasıyla karşıladığım, kendimi satış teknikleri konusunda gelişmiş olarak değerlendirdiğim bir üç gün geçirdim. Sn. Ali Kirman'a yapıcı tavrı ve değerli bilgilerini bizimle paylaştığı için çok teşekkür ediyorum.

Tayfun Akdemir - Genel Müdür

Satışa daha sistematik yaklaşarak önümüze bir ayna koyduk. Yeni yöntemler öğrenirken var olan alışkanlıklarımızı(Olumlu/olumsuz) gözden geçirme şansı bulduk. Öğrenecek çok şeyin olduğunu, her zaman olacağını anladık, networking yaptık, kaynaştık, birbirimizi tanıdık. Fiyat/kar/satış vb. konulara başka yönlerden üstelik hep birlikte baktık.Çok eğlendik, üstelik bir de öğrendik. Teşekkürler Ali beyEĞİTİM AKTİVİTELERİ
BU EĞİTİMİ BİREYSEL OLARAK DA ALABİLİRSİNİZ İşlerin yoğunluğundan ortaya çıkan zamansızlık sorunu, katılıma açık seminerlerde homojen bir grubun oluşturulamaması, çalışılan sektörün özelliklerinden kaynaklanan farklı bilgi ve beceri gereksinimleri, sınıf ortamlarında yapılan eğitimlere katılımı zorlaştırmakta ve verimi düşürmektedir. 

1991 yılından bu yana otuzu aşkın sektörde, sayıları 30.000'e yaklaşan satış profesyonellerine eğitimler veren Ali Kirman'dan bu eğitimi kendiniz için özel olarak alabilirsiniz.
ALİ KİRMAN İLE İLETİŞİME GEÇ
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !
BÜLTENLER
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK
İYİ BİR KONUŞMACI OLMAK HEMEN ÜYE OL
BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ HEMEN ÜYE OL
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI
SATIŞTA BAŞARI TÜYOLARI HEMEN ÜYE OL