E-BÜLTENLER

BAŞARI BÜLTENİ

E-Bülten

BAŞARI BÜLTENİ
BAŞARI BÜLTENİ bedelsiz bir E Bültendir. Üye olduğunuz takdirde yayınlandığında posta kutunuza gelir.

BAŞARI BÜLTENİ
size blog yazıları, e kitaplar, videolar ve webinarlar yoluyla güncel bilgiler aktarır. Günlük iş ve sosyal yaşamınıza değer katan uygulayabileceğinizi yöntemler sunar.

BAŞARI BÜLTENİ ile güncel bilgilerle iş ve sosyal yaşamınızda performans, başarı ve mutluluğunuza destek olur.
size, iş ve sosyal yaşamınıda dyol gösterir.  zı artıracak güncel yöntem, taktik ve stratejileri kısa ve öz olarak sunar.
E Bültenimde yer alan Blog Yazılarımla size satış ve müzakere yöntemleri, yöneticilik ve satış yönetimi, guruplar önünde sunum ve konuşma becerileri, bireysel performans, mutluluk ve motivasyon, iletişim becerileri, müşteri ilişkileri konularında dünyadaki son gelişmeleri paylaşıyorum. Bugüne kadar yayınlanmış olan blog yazılarımı okumak için web sitemdeki ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

E Bültenimde yer alan Satış Video İpuçları size güncel satış yöntem, strateji ve taktiklerini sunuyor. Her video farklı bir konuyu ele alıyor. Bugüne kadar yayınlanmış olan Satış Video İpuçlarını izlemek için web sitemdeki ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

E Bültenimde yer alan Mini Webinarlarımda satış ve müzakere yöntemleri, yöneticilik, guruplar önünde sunum ve konuşma becerileri ve müşteri ilişkileri konularını ele alıyorum. Bugüne kadar yayınlanmış olan webinarlarımı izlemek için web sitemdeki ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

HEMEN ÜYE OL
E-BÜLTENLER
YORUMLAR
İlk yorumu sen yap !